Національний суд Іспанії постановив заблокувати Telegram в країнІ

Національний суд Іспанії постановив заблокувати Telegram в країні

Національний суд Іспанії виніс постанову про тимчасове блокування месенджеру Telegram у країні в рамках розгляду позову медіакомпаній EGEDA, Mediaset España, A3 Media та Movistar Plus. Вони звинуватили Telegram у поширенні піратського контенту.

Про це пишуть видання Telecino і газета elDiario.

У позові медіакомпанії стверджують, що Telegram поширює контент, захищений авторськими правами. Месенджер не надав на запит суду інформації, тому суд ухвалив рішення тимчасово заблокувати його для проведення додаткового розслідування.

Судова постанова стосується всіх операторів звʼязку Іспанії. Коли саме заблокують Telegram, не уточнюється, але джерела elDiario кажуть, що це станеться до кінця поточного тижня.

Telegram

Кросплатформна система миттєвого обміну повідомленнями (месенджер) з функціями обміну текстовими, голосовими та відеоповідомленнями, а також стікерами, фотографіями та файлами багатьох форматів.

Автором і розробником месенджера є російський підприємець Павло Дуров. Однак тривалий час він не проживає в РФ, а також він є громадянином ще трьох держав.

Діяльність Telegram в Україні

Нагадаймо, що дискусії про обмеження діяльності Telegram-каналів точаться вже давно. Один з першим про це заговорив колишній міністр культури та інформаційної політики Олександр Ткаченко.

Нещодавно віце-прем’єр, міністр цифрової трансформації України Михайло Федоров в інтерв’ю РБК-Україна заявив про небезпеку з боку анонімних Telegram-каналів. За його словами, останнім часом в Україні спостерігається зростання популярності анонімних пабліків.

Секретар РНБО Олексій Данілов говорив, що Telegram-канали в Україні повинні дотримувати прозорості у своїй діяльності. Головна вимога до пабліків — це усунення анонімності.

Нагадаймо, 32-річна пропагандистка поширювала у соціальних застосунках "Tik Tok" й "Telegram" публікації, у яких підтримувала та виправдовувала збройну агресію російської федерації проти України.

Ще більше гарячих та ексклюзивних новин – у нашому Telegram-каналі та Facebook!

Wiki