Стало відомо, чим закінчився скандал у рівненській гімназії №5 і за що покарали директора

Стало відомо, чим закінчився скандал у рівненській гімназії №5 і за що покарали директора

Стало відомо , чим закінчився скандал у рівненській гімназії №5 і за що покарали директора

У рівненській гімназії №5 вчитель фізкультури бив скакалкою дітей. За словами батьків, жертвами педагога неодноразово ставали школярі початкових класів. У закладі освіти провели службове розслідування, і працівник звільнився.

Про це повідомило Радіо Трек. Там розповіли, що покарання отримав також і директор закладу освіти, адже він не вжив своєчасно заходів щодо дій вчителя. Виявилося, що до керівника школи неодноразово зверталися зі скаргами батьки.

Вчитель бив дітей скакалкою. Стало відомо, чим закінчився скандал у рівненській гімназії №5 і за що покарали директора heiukiqquiktant

"Мені сьогодні син сказав, що вчитель фізкультури його вдарив скакалкою Я навіть синці побачила на тілі. Буду завтра розбиратися в школі", – написала одна із мам.

Інша додала, що її син жалівся на такі дії з боку педагога давно, а одного разу освітянин нібито кинув взуттям у когось із школярів.

Відомо, що вчитель фізкультури був пенсійного віку. Віднині навантаження розподілять між іншими педагогами, адже у школі їх вистачає.

Wiki