США та Південна Корея провели морські навчання: вчилися боротися з мінами КНДР

США та Південна Корея провели морські навчання: вчилися боротися з мінами КНДР

США та Південна Корея провели морські навчання : вчилися боротися з мінами КНДР

США та Південна Корея провели спільні морські навчання в Японському морі, щоб відточити свої навички стримування загроз безпеці на морі та гарантування безпечного судноплавства на тлі загроз КНДР.

Про це повідомляє Yonhap.

Щорічні навчання розпочалися 1 квітня і тривали дев’ять днів. Відомо, що у водах біля узбережжя Пхохана, за 262 кілометри на південний схід від Сеула військові США та Південної Кореї відпрацьовували боротьбу з мінами КНДР. У навчаннях взяло участь дев’ять військових кораблів та чотири вертольоти.

США вперше направили в зону навчань експедиційну морську базу USS Miguel Keith, до якої приєдналися два інші кораблі ВМФ та гелікоптери MH-53.

240-метрове судно Miguel Keith призначене для використання як плавуча десантна база для гелікоптерів, а також для забезпечення іншої підтримки військових операцій. Південна Корея мобілізувала шість кораблів, зокрема мінний загороджувач Nampo MLS-II, а також морський патрульний вертоліт P-3 та вертоліт UH-60.

"Програма навчань була розроблена для навчання південнокорейських та американських військово-морських сил відпрацюванню процедур та тактиці розчищення шляхів для безпечного судноплавства та зміцнення їхнього спільного потенціалу реагування на складні сценарії мінної війни", – йдеться у повідомленні ВМС Південної Кореї.

Wiki
Анонсы