В Україну повернули тіла 99 загиблих військових – Координаційний штаб

«Зокрема, вдалося репатріювати 77 тіл оборонців, що воювали на Донецькому напрямку, 20 полеглих воїнів із Запорізького напрямку і двох захисників із Харківського напрямку»

В Україну повернули тіла 99 загиблих військових, повідомив 12 квітня Координаційний штаб із питань поводження з військовополоненими.

«Зокрема, вдалося репатріювати 77 тіл оборонців, що воювали на Донецькому напрямку, 20 полеглих воїнів із Запорізького напрямку і двох захисників із Харківського напрямку», – йдеться в повідомленні.

У штабі зазначили, що Збройні сили України перевезуть репатрійовані тіла й останки до визначених державних установ, представники правоохоронних органів та судово-медичні експерти встановлять особи загиблих. Після ідентифікації тіла оборонців передадуть родинам для поховання.

Наприкінці березня штаб повідомляв про повернення тіл 121 загиблого військового.

В Україні з травня 2023 року запрацював Єдиний реєстр зниклих безвісти осіб. Туди потрапляють всі дані про військовослужбовців, які розшукуються.

25 лютого 2024 року президент України Володимир Зеленський вперше від початку повномасштабного вторгнення озвучив число загиблих українських військових: 31 тисяча. Водночас Зеленський сказав, що не може розголошувати, скільки серед українських військових є поранених і зниклих безвісти.

Форум

Wiki