Дрони вперше дісталися Мордовії (РФ) і атакували там військову частину, — ЗМІ

Дрони вперше дісталися Мордовії (РФ) і атакували там військову частину, — ЗМІ

Дрони вперше дісталися Мордовії (РФ) і атакували там військову частину, — ЗМІ

Безпілотники подолали близько 700 км, щоб влучити у потужну РЛС росіян у Ковилкіно. Місцева влада заявила, що ППО нібито все збила.

У Росії вперше пролунали вибухи у Мордовії. Туди нібито пробралися два українські дрони і напали на місцеву військову частину. Про це повідомляє російське видання.

"Дрони, вперше долетіли до Мордовії і атакували військову частину. 11 квітня місцева влада прозвітувала, що в Мордовії збито 2 БпЛА. Обидва дрони були збиті над військовою частиною 84680 загоризонтного виявлення повітряних цілей у Ковилкіно. Пошкодження отримала будівля, де раніше розташовувався командний пункт. Постраждалих немає", — йдеться у повідомленні.

Сайт "Мілітарний" пише, що дрони-камікадзе дотягнулися до російської загоризонтної РЛС "Контейнер" у місті Ковилкіно в Мордовії, яке розташоване більш ніж за 680 кілометрів від українського кордону.

На території населеного пункту дислокується 590-й окремий радіотехнічний вузол, на озброєнні якого — станція радіолокації загоризонтного виявлення "Контейнер".

РЛС розміщується на двох майданчиках, один з яких розташований у Ковилкіно, а інший — у Городці.

 qrxiquieuiqqxant

РЛС "Контейнер": що відомо

Двокоординатна загоризонтна РЛС 29Б6 "Контейнер" входить до системи розвідки та попередження про повітряно-космічний напад. Перший зразок РЛС "Контейнер" росіяни збудували у місті Ковилкіно у Мордовії у 2000-2002 роках. Тут розміщуються приймальна частина та основна апаратурна частина РЛС.

Інша частина станції з випромінюючими антенами розташована на іншому майданчику — поблизу Городця.

Приймальна антенна система РЛС у Ковилкіно складається з 144 антенно-фідерних щогл висотою 34 метри і завдовжки 1300 метрів та глибиною 200 метрів. Дальність виявлення повітряних цілей – понад 3000 км, сектор огляду – 240 градусів.

РЛС

Wiki