В боях за Україну загинув 19-річний доброволець Третьої штурмової

В боях за Україну загинув 19-річний доброволець Третьої штурмової

В боях за Україну загинув 19-річний доброволець Третьої штурмової

Боронячи рідну землю від ворога, на фронті загинув воїн Третьої штурмової бригади Юрій Гук із Івано-Франківська. Парубок покинув навчання на IT у виші й добровольцем пішов воювати за Україну.

Зовсім молодий, а такий відважний захисник став небесним янголом у 19 років. Про втрату сповістив у "Фейсбуці" ліцей №16 Івано-Франківської міської ради.

"А ти на небо зовсім рано полетів, в обійми Бога, що прийняв тебе до себе…" Страшна звістка знову прилетіла чорним зловісним птахом, перетворивши весняний день у темряву нестерпного болю і глибокої жалоби", – зазначили у навчальному закладі.

Випускник ліцею Гук Юрій Романович, 03.05.2004 р. н., з початком повномасштабного російського вторгнення лише вступив до вишу. Він опановував IT-спеціальність в Івано-Франківському національному технічному університеті нафти й газу.

 qurikzideriqreant

Торік студент залишив навчання й пішов до Сил оборони, аби захищати рідну землю від ворога. Добровольцем він поповнив лави легендарної 3-ї окремої штурмової бригади. Солдат Юрій Гук героїчно загинув під час виконання бойового завдання на фронті 10 квітня 2024 року.

"3 травня йому мало виповнитися 20 років. Вічна пам’ять тобі, Юрчик, ти назавжди в наших серцях!" – написала у "Фейсбуці" Людмила Кудря.

Вона зазначила, що похорон відбудеться 15 квітня, й закликала івано-франківців прийти і віддати шану юному Герою.

"На жаль, війна забирає від нас цвіт нації – молодих, мужніх, відданих Україні патріотів. У наших серцях та пам’яті Юрій назавжди залишиться Героєм, який поклав своє життя за волю України. А його ім’я вже викарбуване на скрижалях історії визвольної боротьби проти російського окупанта. У скорботі схиляємо голови, поділяючи біль непоправної втрати разом із рідними та вшановуємо світлу пам’ять гідного сина України. Сумуємо всією ліцейною громадою. Спочивай з миром, Юрію!" – додали в ліцеї.

Wiki