У Грузії в парламенті сталася бійка на засіданні комітету, на якому розглядають закон про "іноагентів"

У Грузії в парламенті сталася бійка на засіданні комітету, на якому розглядають закон про

У Грузії в парламенті сталася бійка на засіданні комітету , на якому розглядають закон про "іноагентів"

На засіданні юридичного комітету парламенту Грузії, де обговорюють скандальний проєкт закону "Про прозорість іноземного впливу", один із опозиційних депутатів побився з представником керівної партії.

Про це повідомляє "Эхо Кавказа".

Під час обговорення, коли депутат "Грузинської мрії" Мамука Мдінарадзе сперечався з представницею опозиційної партії "Лело", лідер партії "Громадяни" Алеко Елісашвілі, як повідомляють, різко підскочив до нього і вдарив кулаком в обличчя.

Після того депутати вийшли із залу і продовжили битися в коридорі.

Врешті Елісашвілі вийшов з будівлі парламенту та дав емоційний коментар журналістам, сказавши, що його виставили з будівлі.

"Набридло все це, і я врізав в обличчя цьому російському агенту… Я завжди намагався по-людськи спілкуватися з "Грузинською мрією", а вони нас ведуть у Росію… Зараз не час сидіти вдома, потрібно виходити на вулицю. Ми повинні викинути їх разом з їхнім російським законом", – заявив він.

Як зазначають, через інцидент у засіданні комітету було оголошено півгодинну перерву, після чого воно продовжилося.

Голова комітету Анрі Оханашвілі, поновлюючи обговорення, закликав опозиційні сили та правозахисників "дати оцінку огидній поведінці цієї особи" та пообіцяв "сувору відповідь" на провокації.

Мамука Мдінарадзе заявив, що Елісашвілі "підкрався до нього, як крадій" і що це "не по-чоловічому".

Wiki