У Чехії вважають, що Україна заслужила таку ж підтримку, як Ізраїль після атаки Ірану

У Чехії вважають, що Україна заслужила таку ж підтримку, як Ізраїль після атаки Ірану

У Чехії вважають, що Україна заслужила таку ж підтримку , як Ізраїль після атаки Ірану

За словами чеського міністра європейських справ, атаку Ірану на Ізраїль вдалося успішно відбити завдяки швидкій міжнародній реакції і готовності захищати повітряний простір.

Поточна ситуація, яка склалася в Україні, потребує скоординованої реакції світу, подібно того, як це було в Ізраїлі у відповідь на атаку іранських ракет і дронів.

Про це пише Euractiv.

На думку деяких чеських політиків, Україна, якій довелося зіткнутися з аналогічними нападами з боку Росії, заслуговує на такий же захист.

"Нічна атака Ірану на Ізраїль була успішно відбита завдяки швидкій міжнародній реакції і готовності захищати повітряний простір. Шкода, що ми не захищаємо повітряний простір над Україною з такою ж енергією", — сказав міністр європейських справ Чехії Мартін Дворжак.

Про підтримку цих настроїв також заявили інші політики. Зокрема, за словами провідного кандидата від STAN на європейських виборах Дануше Нерудової, українці повинні мати такий саме рішучий захист, який союзники Ізраїлю забезпечили минулої ночі.

Євродепутат від Чехії Маркета Грегорова також підтримала заклик посилити захист України.

"Я повністю засуджую напад Ірану на Ізраїль. У світлі обіцянки Шольца поставити Україні більше Patriots, я вірю, що Захід нарешті допоможе побудувати ППО, яка також захистить українських громадян", — заявила вона.

Wiki




Анонсы