Різанина через повістку: на Волині чоловік напав з ножем на працівників ТЦК

Різанина через повістку: на Волині чоловік напав з ножем на працівників ТЦК

У місті Нововолинську на Волині чоловік завдав ножем травму у живіт працівнику ТЦК. Про це повідомляє Волинський обласний ТЦК та СП.

Зазначається, що 21 березня, близько 16 години двоє працівників ТЦК навідалися до військовозобов’язаного, який проігнорував бойову повістку.

"На одного з них було здійснено напад із застосуванням холодної зброї (ножа) за адресою проживання громадянина", – йдеться в повідомленні.

За словами військкомів, під час розмови чоловік вибіг з квартири та завдав працівнику ТЦК два удари ножем, один з яких був блокований, а другий завдав суттєвої шкоди військовослужбовцю, оскільки потрапив в область черевної порожнини.

Відразу після подій військком був госпіталізований з попереднім діагнозом "різана рана передньої стінки живота, проникаюча".

За інформацією місцевого видання "Буг", нападникові – 50 років. Відомо, що чоловік поранив ножем і себе. Поліція проводить слідчо-оперативні дії. Нападникові загрожує позбавленням волі на строк від 5 до 8 років.

Як ми писали раніше, обмежено придатні до служби у війську громадяни України повторно пройдуть медичний огляд. Після повторної процедури їх можуть визнати або придатними, або непридатними. Себто, дехто з людей після повторного огляду можуть мобілізуватися та потрапити в бойові підрозділи.

Ще більше гарячих та ексклюзивних новин – у нашому Telegram-каналі та Facebook!

Wiki