У ПФУ пояснили, чому деяким пенсіонерам підвищать виплати тільки з червня

Пенсії в Україні.

З поточного місяця в нашій країні почався процес перерахунку пенсійної допомоги для осіб, які продовжили працювати після виходу на «заслужений відпочинок» і накопичили певний обсяг додаткового стажу.

Про те, що підняття розміру пенсійної допомоги за квітень і травень буде проведено так званим «заднім числом», не раніше червня, пише «НБН», посилаючись на офіційну сторінку Пенсійного фонду України (ПФУ).

Зокрема, суми пенсійних допомог автоматично перерахують тим громадянам, хто продовжив офіційно працювати після отримання оформлення пенсії/її індексації. Ключовий критерій перерахунку — набуття щонайменше 2 років страхового стажу до 1 березня поточного року.

Крім того, процедуру оновлення розміру пенсійної допомоги буде розпочато лише після надходження відповідних даних щодо сплати єдиного внеску за 1 квартал 2024 року до «Держреєстру загальнообов’язкового державного соцстрахування» (звіти необхідно надіслати до 10 травня).

Раніше ми писали про те, що у ПФУ повідомляли, за яких умов у 2024 році багатодітним сім’ям призначають пільги на «комуналку».

Wiki