У ЦНС розповіли, як Росія намагається підірвати українське підпілля

Читать на русском

У ЦНС розповіли, як Росія намагається підірвати українське підпілля

У ЦНС розповіли, як Росія намагається підірвати українське підпілля

Російські окупанти на тимчасово окупованих територіях України розпочали інформаційну операцію задля дискредитації українського підпілля. Зокрема, вони намагаються прив’язати українських партизанів до нападу на "Крокус Сіті Хол" у російському Підмосков’ї.

З метою дискредитації підпілля загарбники взялися поширювати брехливі листування з підлітками від імені активістів українського спротиву, в якому останні нібито намагалися вербувати неповнолітніх для терактів у кримських школах. Про це повідомляє Центр національного спротиву.

"На тимчасово окупованих територіях росіяни проводять інформаційну операцію з метою дискредитації українського підпілля. В межах неї росіяни поширюють брехливі листування з підлітками, яких нібито вербували партизани для організації теракту у школах Криму. Таким чином ворог планує перекласти відповідальність на українців за масову страту росіян у Москві", – йдеться у повідомленні.

На "танці на кістках", які продовжує ворог, українські партизани відповіли нагадуванням, що рух опору не залучає до своєї діяльності неповнолітніх. Також у Центрі застерегли українців на ТОТ від можливих кривавих провокацій Кремля.

"Можемо констатувати, що кремлівський режим використовує смерть лише для поширення ненависті та ще більших смертей. Зауважимо, що спротив не співпрацює з особами, які не досягли 18 років. Водночас, знаючи про людиноненависницьку політику Москви, закликаємо українців на ТОТ бути обережними й уникати місць масового скупчення людей, аби не стати жертвою чергової провокації Кремля", – звернулися до українців у ЦНС.

Wiki
Анонсы