Макрон летить до Бразилії, щоб переконати Лулу та Сілву підтримати Україну, - Bloomberg

Читать на русском

Макрон летить до Бразилії, щоб переконати Лулу та Сілву підтримати Україну, — Bloomberg

Макрон летить до Бразилії, щоб переконати Лулу та Сілву підтримати Україну, — Bloomberg

Видання Bloomberg пише, що президент Франції Емманюель Макрон сьогодні летить до Бразилії, щоб спробувати переконати її лідера Лулу та Сілву підтримати Україну.

Про це Bloomberg за умов анонімності повідомили французькі чиновники.

За словами чиновників, французький лідер робить ставку на те, що його розбіжності з Лулою щодо вторгнення РФ в Україну можна зменшити, хоча Бразилія вважає, що обидві сторони поділяють провину за війну.

Лула неодноразово заперечував ідею про надання зброї Україні, стверджуючи, що стратегія США та ЄС підриває перспективу припинення війни шляхом переговорів.

Bloomberg пише, що позиція Бразилії значною мірою знаходить відгук на Глобальному Півдні, до якого відносять незахідні країни з економікою, що розвивається.

Як стверджують французькі чиновники, Макрон розглядає Бразилію як ключового гравця серед цієї групи країн, особливо з огляду на те, що вона на ротаційній основі головує у G20, до якої входять більшість найбільших економік світу.

У матеріалі йдеться про те, що візит Макрона також є спробою заспокоїти французьких фермерів, які протестують проти дешевого імпорту, зокрема, з Південної Америки.

різне qkxiqdxiqdeihrant

Wiki
Анонсы