"Укрзалізниця" та чеський оператор запустили новий маршрут до Праги

чехия,поезд,regiojet

АТ " Укрзалізниця " та чеський залізничний оператор RegioJet запустили новий міжнародний маршрут "Прага – Чоп". Сьогодні потяг здійснив перший відповідний рейс.

Про це повідомляє пресслужба Міністерства інфраструктури.

"Сьогодні поїзд, який поєднує столицю Чехії – Прагу, словацький Кошице та український Чоп, здійснив перший рейс. Час поїздки між Прагою і Чопом становить близько 13 годин, потяг – "нічний", – йдеться у повідомленні.

Зазначається, що відправлення з Праги щодня відбуватиметься о 21:52, прибуття до Чопа – о 10:35. У зворотному напрямку відправлення з Чопа – щодня о 17:35, прибуття до Праги – о 05:57.

Спеціально під запуск нового міжнародного сполучення "Укрзалізниця" призначила і новий внутрішній денний потяг №345/346 Чернівці – Чоп – Ужгород, розклад руху якого підлаштований для пересадки буковинських та закарпатських пасажирів.

Вартість квитків до/з Праги залежить від дня поїздки й у середньому становить близько 1060 грн за сидяче місце або 1700 грн за спальне.

Придбати їх можна на сайті перевізника RegioJet. У чеському потязі доступні жіночі купе, асортимент страв та напоїв з бортового меню, зокрема сніданки.

Автор: Юлiя Недашківська

Wiki
Анонсы