Низка країн, включно з Україною, наразі обговорюють, як досягти мирної домовленості, — Шольц

Читать на русском

Низка країн, включно з Україною, наразі обговорюють, як досягти мирної домовленості, — Шольц

Низка країн, включно з Україною, наразі обговорюють , як досягти мирної домовленості, — Шольц

Канцлер Німеччини Олаф Шольц заявив, що низка країн, включно з Україною, зараз обговорюють на рівні радників з питань безпеки, «яку форму може прийняти щось, що призведе до мирного процесу».

Про це він заявив в інтерв’ю Märkische Allgemeine Zeitung.

Він також зазначив, що ініціативи щодо посередництва були завжди, нагадавши, що одразу після початку повномасштабного вторгнення Росія та Україна вели переговори безпосередньо між собою, однак тоді вони провалилися, оскільки країна-агресорка використала їх лише як привід для того, щоб перекинути свої війська на схід для великого наступу.

Шольц додав, що після того, як світ побачив воєнні злочини російських окупантів на Київщині, зокрема масові вбивства в Бучі та Ірпені, це «позбавило переговори будь-якого підґрунтя».

Також, за словами канцлера Німеччини, через деякий час відбулося обговорення зернової угоди, переговори про безпеку на Запорізькій АЕС та обмін полоненими.

«Але дозвольте мені чітко заявити: мир можливий у будь-який час. Путін просто повинен припинити свою варварську війну і вивести свої війська», — наголосив Шольц.

Wiki