За 2023 рік цифровий розвиток у Київській області зріс на 10%

За 2023 рік цифровий розвиток у Київській області зріс на 10%

За 2023 рік на Київщині цифровий розвиток зріс на 10% у порівнянні з минулим періодом

Про це повідомляє інформаційний портал "Моя Київщина" із покликанням на пресслужбу КОВА.

Зазначається, що дослідження Індексу відображає результати роботи CDTO та команди цифрової трансформації адміністрації та цифрових лідерів територіальних громад.

Органи місцевого самоврядування Київщини активно працюють над цифровізацією області, підтримуючи наші ініціативи та впроваджуючи власні. Хочу відзначити роботу цифрових команд територіальних громад Київщини та їх участь в акселераційний програмі "Громада 4.0", яка реалізується міжнародною організацією SocialBoost у партнерстві з Міністерством цифрової трансформації України та за підтримки Програми "U-LEAD з Європою "

— зазначив Андрій Братусь

Проєкти над якими працювали громади Київщини стосувались створення єдиної інформаційної системи управління комунальними установами, цифровізації земельних геоінформаційних систем та реєстрів, розробки туристичних чат-ботів та інших сфер:

  • Таращанська громада Білоцерківського району підготувала проєкт цифрового реєстру земельних ділянок з інвестиційними паспортами вільних ділянок.
  • Володарська громада Білоцерківського району працює над універсальною онлайн-платформою для зручних і доступних публічних послуг.
  • Гірська громада Бориспільського району розвиває ГеоХаб — мультифункціональний інструмент управління громадою та взаємодії з мешканцями, який допоможе здійснювати більш ефективне управління.

Серед пріоритетів — кібербезпека, захист інформаційних систем, забезпечення їх сталого функціонування та запобігання витоку інформації. Команда адміністрації налагодила плідну співпрацю з державними уповноваженими органами у сфері кібербезпеки та своєчасний обмін інформацією про ризики та загрози.

Важливою складовою цифрових трансформацій також є розвиток мережі центрів надання адміністративних послуг. У Київській області функціонує 69 таких центрів.

Нагадаймо, що за 2023 рік Київщина отримала понад 181 млн грн ренти за користування природними ресурсами.

Wiki