У Курській області РФ унаслідок атаки безпілотника загинули троє цивільних – влада

Уражений автомобіль, ілюстративне фото

У Курській області Росії 10 квітня безпілотний літальний апарат, за повідомленням місцевої влади, скинув вибухівку на автомобіль. Як заявив губернатор області Роман Старовойт, автомобіль був цивільним, загинули троє людей – водій і двоє дітей.

Крім того, за повідомленням Старовойта, з боку України 10 квітня були обстріляні кілька населених пунктів у двох районах – пошкоджено лінію електропередач, частина будинків залишилася без електрики.

Раніше вдень 10 квітня влада Харківської області повідомила про російські обстріли села Липці та селища Мала Данилівка. Внаслідок удару в Липцях загинули троє людей – 14-річна дівчинка та дві жінки 43 і 59 років, заявив голова обласної військової адміністрації Олег Синегубов. Ще двоє людей були поранені.

Також увечері 10 квітня російські війська завдали ракетного удару по Одеській області, загинули четверо людей, зокрема 10-річна дівчинка, ще семеро поранені.

Області Росії, що межують з Україною, регулярно піддаються атакам безпілотників, а останнім часом і артилерійським обстрілам. Унаслідок обстрілів загинули десятки жителів цих областей. Російська влада звинувачує в атаках ЗСУ. Українське командування обстріли зазвичай не коментує.

Прикордонні райони України обстрілюються з російської території з початку широкомасштабного вторгнення в Україну понад два роки тому.

Форум

Wiki
Анонсы