Окупанти зі "Шторм Z" записали жалісливе звернення до Путіна через "кидалово" з виплатами: поїхало 230 осіб, лишилося – 38

Читать на русском

Окупанти зі

Окупанти зі "Шторм Z" записали жалісливе звернення до Путіна через "кидалово" з виплатами: поїхало 230 осіб, лишилося – 38

Російські окупанти з підрозділу "Шторм Z", що складається переважно із ув’язнених, записали жалісливе звернення до російського диктатора Володимира Путіна. Вони поскаржилися, що з групи в 230 загарбників, які підписали контракти з міноборони РФ, через майже рік у живих залишилося всього 38.

При цьому нечисленні окупанти, що вижили, стикаються як з проблемами з отриманням виплат, так і з труднощами щодо оформлення статусу "учасників бойових дій", а за час перебування в Україні їм платили мінімум удвічі менше обіцяного. Відео ображених загарбників з’явилося у мережі.

Так, окупанти скаржаться на позамежні втрати у своїх лавах.

"Ми є бійцями підрозділу Шторм Z. Уклали контракт 29 квітня з міноборони РФ, відбули на спеціальну військову операцію. Нас поїхало 230 осіб. У живих нас залишилося 38", – каже один з росіян на відео.

Втім, тим, хто вижив, за його словами, доводиться стикатися з постійними проблемами з виплатами та з отриманням статусу "учасника бойових дій".

"У нас проблеми з виплат за 98 наказом. У нас проблеми з виплат по СОГАЗу (велика російська страхова компанія. – Ред.). У нас проблеми щодо визнання нас взагалі добровольцями, учасниками СВО, нам не видають посвідчення учасників бойових дій. У нас дуже багато зниклих безвісти досі, родичі не отримують грошове забезпечення за зниклих безвісти. Хлопці якимось дивним чином продовжують контракт, не виходячи на зв’язок із родичами. ПВК "Редут", підрозділ "Ветерани" такий знаменитий... Дуже багато питань у нас накопичилося. Потрібні допомога та вирішення наших проблем", – звернулися до "царя" окупанти.

Крім того, вони заявили, що під час перебування в Україні в рамках агресивної війни, розв’язаної Росією, не отримували обіцяних "зарплат". Замість прописаних у контрактах із МО РФ "від 195 — 210 тисяч рублів" вони отримували у кращому випадку вдвічі менше.

Поїхало 230 осіб, лишилося – 38: окупанти з  qkxiqdxiqdeihrant

"Коли ми підписували контракт, стояла цифра від 195 тисяч на місяць. У підсумку у нас вийшло 40,5 тисячі – це оклад за контракт і плюс бойові. Щонайбільше виходить на місяць 105 тисяч рублів. Особисто у мене за півроку заробітної плати на карту впало всього щось там 600 із копійками тисяч. Тобто це далеко не 195 обіцяних", – заявив один із окупантів.

Іншому обіцяли 210 тисяч, платили ж 100-110.

Вони також додали, що змушені доводити свою участь у СВО через суди.

"Ми йшли помилуваними спочатку. Тобто ми укладали контракт на добровільній основі, ми добровольці. Зараз ми приходимо до того, що нам доводиться статус добровольця доводити через суд", – поскаржилися загарбники.

Wiki