Росія щомісяця набирає 30 тисяч нових солдатів, «щоб підтримувати війну» – британська розвідка

Росія щомісяця набирає до армії близько 30 тисяч нових солдатів, «це дозволяє їй покривати втрати та продовжувати війну проти України», кажуть у Міноборони Британії

Росія щомісяця набирає до армії близько 30 тисяч нових солдатів, «це дозволяє їй покривати втрати та продовжувати війну проти України», йдеться у повідомленні Міністерства оборони Британії.

Британські розвідники кажуть, «російські війська продовжували поступове просування на захід від Авдіївки». У Міноборони Британії також припускають, що «наприкінці березня 2024 року росіяни могли взяти під контроль два села – Тоненьке та Орлівка».

«Росія продовжує атакувати кілька інших точок на лінії фронту, але за останні тижні досягла незначного прогресу», – йдеться у звіті.

У Міноборони Британії додають, що «Росія має значну кількісну перевагу, зокрема, у техніці та боєприпасах».

«Ймовірно, щомісяця вона набирає приблизно 30 тисяч додаткових солдатів і, швидше за все, може продовжувати зазнавати втрат та продовжувати атаки, спрямовані на виснаження українських сил», – йдеться у зведенні.

Редакція Радіо Свобода наразі не має можливості перевірити ці дані з незалежних джерел.

Раніше розвідка Британії заявила, що нові армії, які планує сформувати Росія, можуть бути достатньо укомплектовані особовим складом, але, ймовірно, матимуть проблеми з іншими ресурсами.

Міністр оборони Росії Сергій Шойгу оголосив 20 березня, що країна створить дві нові армії у 2024 році. Як повідомляється, вони будуть сформовані з 14 дивізій і 16 бригад.

Після того командувач Сухопутних військ Збройних сил України Олександр Павлюк повідомляв, що армія Росії створює нове угруповання зі 100 тисяч солдатів, яке можуть використати для наступу влітку або для поповнення своїх резервів.

Також російське медіа «Верстка» повідомило, що в Росії планують оголосити мобілізацію для посилення угруповання, що воює з Україною, і можливого оточення Харкова, пише російська служба Радіо Свобода. Вказано, що про це виданню розповіли чотири джерела, близькі до адміністрації президента і Міноборони РФ. За їх словами, в рамках можливої мобілізації можуть призвати 300 тисяч осіб.

Форум

Wiki
Анонсы