У НАТО оцінили можливість нового наступу РФ навесні

У НАТО оцінили можливість нового наступу РФ навесні

У НАТО оцінили можливість нового наступу РФ навесні

За словами анонімного чиновника Північноатлантичного Альянсу, в Україні діють недоукомплектовані та недосвідчені підрозділи ЗС РФ, які змушені виконувати нереальні цілі, нав’язані ним політичним керівництвом.

За даними розвідки Північноатлантичного альянсу, Росія повільно просувається лінією фронту, проте, за їх оцінками, ймовірність масштабного наступу найближчим часом сумнівна. Про цепише "Європейська правда" з посиланням на заяву урядовця НАТО.

Чиновник, виступаючи перед журналістами в Брюсселі на умовах анонімності, зазначив, що останні наступальні дії Росії мають швидше тактичний, ніж стратегічний характер. Разом з тим, Збройні сили Російської Федерації, як і раніше, мають значну перевагу в боєприпасах, живій силі та техніці.

"Але поки що росіянам все ще не вистачає боєприпасів та маневрених підрозділів, необхідних для успішного великого наступу", — додав чиновник.

Він також зазначив, що на полі бою в Україні діють недоукомплектовані та недосвідчені підрозділи російських збройних сил, які змушені виконувати нереальні цілі, нав’язані ним політичним керівництвом.

З огляду на ці фактори, чиновник НАТО сумнівається в можливості Росії досягти значного успіху в наступі навесні, і вважає малоймовірним проведення значущої наступальної операції без нової широкомасштабної мобілізації.

Wiki
Анонсы