Застосування засобів радіоелектронної розвідки та радіоелектронної боротьби (РЕР та РЕБ) на фронті

Picture

Першочергове завдання – це знати, чи є ворожий дрон або керований баражуючий боєприпас типу Ланцет над позицією.

Для цього вся смуга фронту має бути у короткі терміни закрита сотнями екіпажів РЕР — радіоелектронної розвідки. Практичний досвід вказує, що це ефективний спосіб виявлення ворожих дронів та організації взаємодії РЕБ з метою їх подальшого знищення.

«Наша мета полягає в навчанні застосуванню наявних засобів редіоелектронної розвідки, що компенсує кількісну перевагу у застосуванні дронів ворогом» — розповідає Антон Векленко, керівник Global Drone Academy (GDA). «Запрошуємо всіх бажаючих пройти поглиблений курс «Виявлення та протидія ворожим БПЛА»».

Читайте також: Іноваційні технології, що змінюють правила ведення війни. Global Drone Academy: підсумки 2023 року

Ви отримаєте знання та навички застосування засобів РЕР та РЕБ, дізнаєтесь що краще:

  • Купольний чи направлений?
  • Як обрати правильний РЕБ?
  • Які частоти потрібно глушити та як виявити ворожий дрон?

Тільки завдяки комплексному застосуванню нашими захисниками засобів РЕР та РЕБ — знижується ефективність застосовування ворогом FPV-дронів. «Звісно, втратити сотні дронів на невеличкій смузі – це чутливо. Нехай далі пітніють, ми готові no повній.» — розповідає військовий з фронту, випускник Global Drone Academy. «Це не панацея, засіб РЕБ не робить нажаль безсмертними, але при злагодженій взаємодії РЕР та РЕБ вдається подавити більше 70 % або банально сховатись, чи вчасно змінити позицію.»

На всі питання відповідаємо на новому курсі по застосуванню засобів РЕБ «Виявлення та протидія ворожим БПЛА».Два дні інтенсиву по засобам РЕБ з реальною практикою де Ви особисто «глушитиме» різні типи БПЛА. Запрошуємо всіх бажаючих військових і цивільних. Кожний тиждень нова група. Реєстрація на навчання за посиланням на сайті: https://gda.crm.ua/study_kyiv/Course4antiDroneDef/

Wiki