Порошенко образив депутатку, замість відповіді на її питання, чому не голосував за надважливі законопроєкти 

Петро Порошенко. Фото: скрін youtube

Це сталося після оголошення перерви у засіданні ВР, – повідомляє народна депутатка Василевська-Смаглюк, публікуючи відповідне відео.

«Колишній Президент публічно зробив мені зауваження знизити тон. Я попросила його не робити мені зауважень і сіла навпроти взяти участь в дискусії і зрозуміти, чому опозиційні лідери не повертаються до зали голосувати. Наприкінці зустрічі, виходячи з зали, Петро Олексійович Порошенко при багаточисельних свідках заявив, що «від мене смердить», — пише Василевська-Смаглюк.

За словами жінки, у відповідь на це вона зауважила, що це занадто низько для колишнього Президента казати подібне будь-якій особі, в тому числі і колезі по парламенту. Та коли вона включила камеру і попросила повторити, Порошенко порекомендував їй звернутися до лікаря, а його охорона грубо відштовхнула жінку.

«Мабуть Петру Олексійовичу кортить в Угорщину до Орбана за своїми дивідендами та до синів, які ухиляються від служби в Збройних силах України. Тому, він настільки збуджений, що, використовуючи риторику нижче плінтуса, ображає народних обранців, а його охорона блокує їхнє пересування до зали засідань», – резюмує народна депутатка.

Як повідомлялось раніше, П’ятий президент України Петро Порошенко в кінці 2023 року напередодні спроби зустрітися з проросійським прем’єр-міністром Угорщини Віктором Орбаном протягом жовтня-листопада тричі отримував від угорського уряду грошові надходження в сумі понад 37 млн₴

Wiki